BiZ KİMİZ?

Reklamlarınızın seslendirmesini yaptırmak istiyorsunuz... Ya da Santral seslendirmesi.. Peki istediğiniz ne? Ulusal kalitede sesler... Sıradan olmayan prodüksiyonlar... Hızlı güvenilir servis... Ulusal kalitede radyo reklamı seslendirmesi, tv reklamı seslendirmesi, eğitim filmi seslendirmesi, belgesel, cep telefonu aplikasyon seslendirmeleri, haber, santral seslendirmeleri... Kısacası seslendirme konusunda aklınıza gelebilecek her konuda yanınızdayız...

NELER YAPARIZ?
SESLENDİRME

Belgesel seslendirme, Yabancı dil seslendirme, Mağaza içi seslendirme, reklam seslendirme, Santral seslendirme, Eğitim seslendirmeleri kısaca aklınıza gelebilecek her türlü seslendirme işinizi profesyonel stüdyolarda, profesyonel seslendirmenler tarafından istediğiniz standartta gerçekleştiriyoruz

METİN YAZIMI

Verdiğiniz donelerden yola çıkarak sizin için metinlerinizi yazıyoruz ya da eğer isterseniz yazdıklarınızı kontrol ediyor ve sizler için en uygun hale getiriyoruz.

JINGLE

Firmalarınız için hedef kitlenizi tam 12'den vurabilecek. Günümüz reklam anlayışına uygun Jingle'ları sizinle beraber hızla hazırlıyoruz.

ERKEK SESLENDİRMENLER
KADIN SESLENDİRMENLER
YABANCI SESLER
SANTRAL SESLENDİRMESİ
Santrallarınızın sesi olalım...

Şirketinizi, ofisinizi arayanlar güzel bir Türkçe ve sıcak, profesyonel bir sesle karşılaşsın ve marka değerinizi artsın istemez misiniz? Reklamsesleri.com olarak; 25 yıllık tecrübemiz, profesyonel seslendirmen kadromuz ile şirketinize saygınlık kazandırıyor, sizi arayan müşterinizin istedikleri departmana bağlanmaları ile size ve sizi arayanlara vakit kazandırıyoruz. Santral seslendirmeleriniz ya da IVR Kayıtları için tek yapmanız gereken ise sadece bayan ve bay sesler bölümümüzden istediğiniz sesi seçip bizimle iletişime geçmek. İstediğiniz anons, seslendirmenlerimizin iş yoğunluğuna göre en fazla 24 saat içinde istediğiniz formatta beğendiğiniz bir fon müziği ile elinize ulaşacak. Son dönemde oldukça çok kullanılan Sesli Mesaj seslendirmeleri de kadromuzdaki profesyonel seslendirme sanatçılarıyla hizmetinizde. Ürün ya da kampanyalarınızı otomatik telefon aramasıyla duyurmak istiyorsanız, kampanya metninizi gönderin gerisini bize bırakın.

Hızlı Teslimat Süresi

Hafta içinde bize ilettiğiniz işlerinizi işinizin uzunluğuna da bağlı olarak 24 saat içinde istediğiniz formatta isterseniz adınıza açılan ftp hesabından isterseniz dropbox ile 24 saat içinde teslim ediyoruz.

Düzeltmeler ve Revizyonlar

Sizler için yaptığımız işler de muhakkak fikir değişiklikleri veya daha iyi olacağını düşündüğünüz yerler olabilir. Bu gibi durumlarda da 24 saat içinde size istediğiniz düzeltmeleri teslim etme garantisi veriyoruz.

E-LEARNING - E EĞiTiM

Modern yaşamın şartlarına uymanın, çağdaş olmanın önemini ve bunun teknolojik bilgi ve eğitimle sağlanacağını biliyoruz. Çağımızda bilgisayarlar ve internetin ne kadar önemli bir yer tuttuğunun da farkındayız. Günümüzde bilgisayarlara ne kadar hakim olabilirsek, geri kalan hayatımızı da o kadar özgür ve rahat yaşayabiliriz. Sürekli değişen ve gelişen bu bilgilere hızlı ve kolay erişebilmenin yolu da bilgisayar destekli e-öğrenimden (e learning) geçiyor. İşte bu noktada Reklamsesleri.com profesyonel seslendirme kadrosuyla hızlı bir şekilde seslendirmelerinize hayat veriyor.

NASIL YAPARIZ?
Referanslarımız

Reklamsesleri.com olarak eğitim seslendirmelerini yaptığımız bazı firmalar... Arçelik, Tofaş, Phillips, Koton, Çimsa, Ziraat Bankası, Phillip Morris, Volvo, İpekyol, Koton, SPL Kentsel Dönüşüm Yasası, Sermaye Piyasası Kanunu...

Hızlı Teslimat Süresi

Hafta içinde bize ilettiğiniz işlerinizi işin uzunluğuna da bağlı olarak 24 saat içinde istediğiniz formatta isterseniz adınıza açılan ftp hesabından isterseniz dropbox ile 24 saat içinde teslim ediyoruz.

Düzeltmeler ve Revizyonlar

Sizler için yaptığımız işler de muhakkak fikir değişiklikleri veya daha iyi olacağını düşündüğünüz yerler olabilir. Bu gibi durumlarda da 24 saat içinde size istediğiniz düzeltmeleri teslim etme garantisi veriyoruz.

BiZiMLE iLETiŞiME GEÇiN
+ 90 532 616 68 32

reklam@reklamsesleri.com